آموزش حذف اکانت Apple ID

آموزش حذف اکانت Apple ID

اپل وب سایت جدید داده و حریم شخصی را راه اندازی کرده است که به کاربران امکان می دهد از همه داده های مرتبط با حساب های Apple ID خود که این شرکت در سرورهای خود نگهداری می کند ، کپی درخواست کنند. این راهنما همچنین با دنبال کردن دستورالعمل های گام به گام شرح داده شده در زیر ، گزینه هایی را برای حذف کردن Apple ID ارائه می دهد.

به خاطر داشته باشید که حذف حساب Apple ID و هرگونه داده مرتبط با آن یک اقدام دائمی و غیر قابل برگشت است. پس از حذف حساب شما ، اپل نمی تواند حساب شما را مجدداً باز یا فعال کند یا داده های شما را بازیابی کند و دیگر نمی توانید به هیچ یک از محتوا و سرویس های ذکر شده در زیر دسترسی پیدا کنید.

1- عکس ها ، فیلم ها ، اسناد و سایر مطالبی که در iCloud ذخیره کرده اید برای همیشه حذف می شوند.

2- دیگر قادر به پذیرش هیچ پیام یا تماس از طریق iMessage ، FaceTime یا iCloud Mail در حساب خود، نخواهید بود.

3- دیگر نمی توانید به سیستم وارد شوید یا از سرویس هایی مانند iCloud ، App Store ، فروشگاه iTunes ، فروشگاه iBooks ، Apple Pay ، iMessage ، FaceTime و Find My iPhone استفاده کنید.

4- هر قرار ملاقات و موارد پشتیبانی Apple Store لغو می شود ، اما هر برنامه AppleCare که خریداری کرده اید همچنان معتبر است.

محتوای بدون مدیریت حقوق دیجیتال ، مانند خرید موسیقی iTunes ، با حذف یا غیرفعال شدن حساب شما ، به طور معمول کار می کند. با این حال ، هر محتوای بدون DRM ذخیره شده در کتابخانه موسیقی iCloud قابل دسترسی و قابل پخش نیست.

اپل همچنین توصیه می کند قبل از درخواست حذف یا غیرفعال کردن حساب خود ، مراحل زیر را انجام دهید:

1- از داده هایی که در iCloud ذخیره می کنید پشتیبان تهیه کنید ، از جمله محتوای هر اپل یا برنامه شخص ثالثی که با استفاده از iCloud داده را ذخیره می کند.

2- خریدهای بدون DRM ، آهنگ های iTunes Match را که کپی ندارید و سایر موسیقی ها و رسانه ها را بارگیری کنید.

3- هر اشتراک فعال را بررسی کنید ، زیرا اشتراک های باقی مانده در پایان دوره های صورتحساب خود ، حتی در هنگام غیرفعال شدن ، لغو می شوند.

4- نسخه هایی از هرگونه اطلاعات مربوط به اپل را که هم اکنون به آن نیاز دارید و یا انتظار دارید به آن نیاز داشته باشید ، ذخیره کنید.

برای جلوگیری از بروز مشکل در برنامه هایی که از حساب Apple ID یا iCloud شما استفاده می کنند ، از همه دستگاه های خود خارج شوید. اگر حساب کاربری شما پاک شود ، نمی توانید از iCloud خارج شوید یا Find My iPhone Activation Lock را در دستگاه های خود خاموش کنید. اگر خروج از سیستم را فراموش کنید ، ممکن است در صورت حذف حساب ، نتوانید از دستگاه خود استفاده کنید.

چگونه حساب Apple ID خود را حذف کنیم؟

1- یک مرورگر وب را در Mac ، PC یا iPad باز کنید و به privacy.apple.com بروید. این گزینه در iPhone موجود نیست.

2- ایمیل و رمز ورود Apple ID خود را وارد کنید. در صورت درخواست ، به هرگونه سوال امنیتی پاسخ دهید یا تأیید اعتبار دو عاملی را در دستگاه دیگری تأیید کنید.

3- در صفحه Apple ID & Privacy ، ادامه را انتخاب کنید.

آموزش حذف اکانت Apple ID  4- در بخش Delete Your Account گزینه  Get Started را انتخاب کنید.

آموزش حذف اکانت Apple ID 

5- دلیل حذف حساب خود را از فهرست کشویی مانند “prefer not to say” انتخاب کرده و ادامه را انتخاب کنید.

6- چک لیست موارد مهمی را که باید بدانید، قبل از حذف حساب خود مرور کرده و ادامه را انتخاب کنید.

آموزش حذف اکانت Apple ID  7- شرایط و ضوابط حذف را بررسی کنید ، کادر read and agree box را علامت بزنید و ادامه را انتخاب کنید.

آموزش حذف اکانت Apple ID  8- نحوه دریافت به روزرسانی های وضعیت حساب را انتخاب کنید: ایمیلی که برای ایجاد Apple ID ، آدرس ایمیل متفاوت یا از طریق تلفن استفاده می شود. سپس ادامه را انتخاب کنید.

آموزش حذف اکانت Apple ID  9- کد دسترسی منحصر به فرد را که برای تماس با پشتیبانی اپل در مورد درخواست شما لازم است ، چاپ کنید ، بارگیری یا بنویسید ، از جمله اگر می خواهید نظر خود را در مورد حذف حساب برای مدت کوتاهی پس از ارسال درخواست تغییر دهید. سپس ادامه را انتخاب کنید.

آموزش حذف اکانت Apple ID  10- کد تأییدی را که دریافت کرده اید وارد کنید، سپس ادامه را انتخاب کنید.

آموزش حذف اکانت Apple ID 

11- یک بار دیگر لیست جزئیات مهم را مرور کنید و حذف حساب را انتخاب کنید.

آموزش حذف اکانت Apple ID 

12- اپل تأیید می کند که روی حذف حساب شما در وب سایت و از طریق ایمیل کار می کند. اپل می گوید این روند ممکن است هفت روز طول بکشد. تا زمان تأیید اعتبار ، حساب شما فعال خواهد ماند.

13- قبل از پاک شدن حساب ، از سیستم Apple ID در همه دستگاه ها و مرورگرهای وب خارج شوید.

آموزش حذف اکانت Apple ID

سایت آیدی شما با سابقه چند ساله و مستمر در ارائه اپل آی دی معتبر افتخار دارد با ارائه خدمات و پشتیبانی کامل و منحصر به فرد خود، این امکان را برای شما فراهم آورد تا بتوانید به آسانی و بصورت رسمی به خریداران و مشتریان خود اپل آی دی و گیفت کارت ارائه دهید.

چنان چه نسبت به هر یک از مطالب گفته شده در بالا پرسشی در ذهن خود دارید و تمایل دارید به اطلاعات بیشتری در این زمینه دست پیدا کنید می توایند از طریق راه های ارتباطی زیر با ما تماس بگیرید.

  • 02191303062
  • info@idshoma.com
  • https://idshoma.com

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا