تغییر ایمیل اپل ایدی

تغییر ایمیل اپل ایدی

Change Apple id email

اگر آدرس ایمیل جدیدی ایجاد کرده اید یا دیگر به آدرس قدیمی دسترسی ندارید، به روزرسانی Apple ID برای محافظت از حساب شما مهم است. در اینجا نحوه به روزرسانی Apple ID خود آورده شده است.

تغییر آدرس رایانامه ای که به عنوان Apple ID خود استفاده می کنید در شرایط مناسب کار دشواری نیست. اگر Apple ID شما یک آدرس ایمیل شخص ثالث مانند gmail.com یا outlook.com است ، می توانید هنگام تغییر Apple ID ، آدرس شخص ثالث دیگری را انتخاب کنید. اما اگر Apple ID شما یک آدرس ایمیل Apple است ، مانند icloud.com ، بعید است که بتوانید اصلا Apple ID خود را تغییر دهید. در زیر به شرح این سناریو خواهیم پرداخت.

توجه: با تغییر ایمیل اپل آیدی خود، دسترسی به مخاطبین، خریدها یا سایر اطلاعات حساب خود را از دست نخواهید داد.

چگونه می توان Apple ID خود را به آدرس ایمیل دیگری تغییر داد؟

  1. ابتدا به تنظیمات ایفون یا ایپد خود بروید و اپل ایدی خود را از تمام قسمت هایی که قبلا وارد کردید، همچون iTunes&Appstore,iCloud و … خارج (Sign Out) نمایید.
  2. به appleid.apple.com بروید و وارد سیستم شوید.

تغییر ایمیل اپل ایدی

3. در بخش حساب ، ویرایش را انتخاب کنید.

تغییر ایمیل اپل ایدی

4. Change Apple ID را انتخاب کنید.

تغییر ایمیل اپل ایدی

5. در پنجره باز شده ادرس ایمیل جدید خود را وارد کنید. توجه داشتبه باشید که ادرس ایمیلی که وارد می کنید نباید قبلا با آن اپل ایدی ساخته شده باشد و اگر با خطای This email address is already in use with an other Apple Id مواجه شدید، این بدان معنا است که ایمیلی که وارد کرید قبلا با آن اپل ایدی ساخته شده است. پس از وارد کردن ایمیل بر روی Continue کلیک نمایید.

تغییر ایمیل اپل ایدی

6. اپل ممکن است در این مرحله جواب دو سوال از سوالات امنیتی که در زمان ساخت اپل ایدی استفاده کرده اید را، از شما بپرسد. جواب سوالات امنیتی خود را به درستی وارد نمایید تا اجازه تغییر ایمیل اپل ایدی به شما داده شود.

7. اپل یک کد تایید به ادرس ایمیل جدیدی که وارد کرده اید، ارسال می کند. وارد ایمیل خود شوید و کد ارسالی را یادداشت نمایید.

8. سپس کد را وارد نمایید و بر روی verify کلیک کنید.

9. در نهایت بر روی Done کلیک کنید.

10. حال در ایفون یا ایپد یا به وسیله برنامه iTunes در کامپیوتر خود، اپل ایدی خود را وارد نمایید. توجه داشته باشید اپل ایدی شما دیگر آدرس ایمیل جدیدتان است. اگر با پیغام ” Verification is required ” مواجه شدید، بر روی Ok کلیک نمایید و مرحله زیر را ادامه دهید. در غیر اینصورت از ایمیل جدید اپل آیدی خود لذت ببرید.

11.  در مرحله  آخر بر روی Done کلیک کنید. اگر با خطای “For assitance contact itunes Support” مواجه شدید، باید بر روی سیستم خود V.P.N را فعال نمایید و سپس بر روی Done کلیک کنید. توجه داشته باشید در صورتی که این قسمت را نگذرانید نمی توانید از اپل آیدی خود استفاده کنید.

تغییر Apple ID خود هنگامی که آدرس ایمیل Apple باشد:

اگر Apple ID شما یک آدرس ایمیل Apple است که به cloud.com ، me.com یا mac.com ختم می شود ، اسناد پشتیبانی اپل می گوید شما می توانید یکی از نام های مستعار خود را برای تبدیل شدن به Apple ID جدید خود انتخاب کنید. همانطور که قبلاً ذکر شد ، اگر شناسه Apple دارید که از آدرس ایمیل Apple استفاده می کند ، نمی توانید آن را به آدرسی که توسط شخص ثالث ارائه شده است تغییر دهید ، مانند Gmail یا Outlook. اگر آدرس ایمیل Apple اضافی در ارتباط با حساب خود نداشته باشید ، به هیچ وجه نمی توانید Apple ID خود را تغییر دهید.

با این حال ، در هنگام آزمایش ، تغییر Apple ID یا پیوند مستعار با آن غیرممکن است. ایجاد نام مستعار ایمیل اجازه نمی دهد از آن به عنوان شناسه اپل استفاده شود. بنابراین ، تنها گزینه شما ایجاد یک آدرس ایمیل iCloud کاملا جدید و راه اندازی یک Apple ID جدید است که به طور موثر از ابتدا شروع می شود.

تغییر ایمیل اپل ایدی

سایت آیدی شما با سابقه چند ساله و مستمر در ارائه اپل آی دی معتبر افتخار دارد با ارائه خدمات و پشتیبانی کامل و منحصر به فرد خود، این امکان را برای شما فراهم آورد تا بتوانید به آسانی و بصورت رسمی به خریداران و مشتریان خود اپل آی دی و گیفت کارت ارائه دهید.

چنان چه نسبت به هر یک از مطالب گفته شده در بالا پرسشی در ذهن خود دارید و تمایل دارید به اطلاعات بیشتری در این زمینه دست پیدا کنید می توایند از طریق راه های ارتباطی زیر با ما تماس بگیرید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا