تغییر سوالات امنیتی اپل ایدی

تغییر سوالات امنیتی اپل ایدی

اپل از سوالات امنیتی به عنوان روش دوم برای احراز هویت شما به صورت آنلاین یا زمانی که با پشتیبانی اپل تماس می گیرید، استفاده می کند. زمانی که شما اقدام به تغییر پسورد اپل آیدی، تغییر ایمیل اپل آیدی و مشاهده مشخصات اپل آیدی خود می کنید و یا میخواهید از App Store  برنامه یا بازی پولی ای را بخرید، اپل از شما می خواهد که به یک یا چند سوال امنیتی جواب دهید.

سوالات امنیتی اپل شامل چه مواردی است؟

به طور کل سوالات اپل شامل سه پرسش به همراه پاسخ آنها میشود که به منظور احراز هویت صاحب اصلی کاربر، از طرف اپل مورد استفاده قرار میگیرد. این سوالات، به طور مشخص از مسائل شخصی کاربران است؛ برای مثال، بهترین دوست شما در دوران مدرسه که بود؟ یا پدر مادر شما اولین بار در کجا با یکدیگر ملاقات کردند؟ و یا اولین اتومبیل شما چه بوده است ؟ و یا اولین حیوان خانگی شما چه نام داشت؟ این سوالات را شما در زمان ساخت اپل آیدی انتخاب میکنید و به آنها پاسخ میدهید و در آینده، به منظور احراز هویت باید پاسخ این سوالات را به صورت دقیق و با همان دیکته و تایپی که در زمان ساخت اپل ایدی نوشته بودید، ارائه دهید. البته باید به یاد داشته باشید که اگر امکان دسترسی به اپل آیدی شما مسدود نشده باشد، میتوانید با مراجعه به صفحه رسمی مدیریت اپل آیدی در وب سایت شرکت اپل، این سوالات امنیتی را تغییر دهید و پاسخ های جدیدی برای آنها در  نظر بگیرید.

آموزش تغییر سوالات امنیتی اپل آیدی:

1. ابتدا وارد سایت appleid.apple.com شوید و اطلاعات کاربری خود را وارد کنید.

تغییر سوالات امنیتی اپل ایدی

2.در قسمت Security بر روی عبارت Change Questions کلیک کنید

تغییر سوالات امنیتی اپل ایدی

3. اپل به منظور احراز هویت، از شما می خواهد که به دو سوال امنیتی که در زمان ساخت اپل ایدی به کار بردید، جواب دهید. پس از وارد کردن جواب این دو سوال بر روی continue کلیک کنید.

تغییر سوالات امنیتی اپل ایدی 4. سپس پنجره ای ظاهر می شود که شما می توانید در این جا سوال های امنیتی و جواب های جدیدی برای اپل آیدی خود انتخاب کنید. پس از انتخاب سوالات و وارد کردن جواب های مورد نظر، بر روی Change Question کلیک نمایید.

اکنون شما توانسته اید سوالات امنیتی اپل آیدی خود را تغییر دهید.نکته ی قابل توجه این است که حتما این سوال ها را به یاد داشته باشید و ایمیل نجات هم در حساب خود وارد کنید تا هیچگاه با مشکل مواجه نشوید،همواره به یاد داشته باشید که حساب اپل آیدی یک حساب شخصی است و نباید اطلاعات اپل ایدی خود را به فرد دیگری بدهید، تمام اطلاعات شما مانند عکس ها، ویدیوها و مخاطبین و لوکیشن شما در حساب اپل آیدی ذخیره می شود .بنابراین هر شخص دیگری که اپل ایدی شما را داشته باشد می تواند به این اطلاعات دسترسی داشته باشد.

سایت آیدی شما با سابقه چند ساله و مستمر در ارائه اپل آی دی معتبر افتخار دارد با ارائه خدمات و پشتیبانی کامل و منحصر به فرد خود، این امکان را برای شما فراهم آورد تا بتوانید به آسانی و بصورت رسمی به خریداران و مشتریان خود اپل آی دی و گیفت کارت ارائه دهید.

چنان چه نسبت به هر یک از مطالب گفته شده در بالا پرسشی در ذهن خود دارید و تمایل دارید به اطلاعات بیشتری در این زمینه دست پیدا کنید می توایند از طریق راه های ارتباطی زیر با ما تماس بگیرید.

  • 02191303062
  • info@idshoma.com
  • https://idshoma.com

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا