رفع خطای Verification Required در اپل

رفع خطای Verification Required در اپل

Fixed a verification problem on Apple

هنگام تلاش برای نصب یا به روزرسانی برنامه های رایگان از فروشگاه App iOS در iPhone یا iPad ، ممکن است یک پیام خطا Verification Required را مشاهده کنید و به این ترتیب از دانلود  یا به روزرسانی برنامه توسط کاربر جلوگیری می شود.

اپل به‌طور پیش فرض از کاربران می‌خواهد تا اطلاعات پرداخت خود را روی اپل آیدی خود ثبت کنند اما از آنجایی که کاربران ایرانی دسترسی به پرداخت‌های بین‌المللی ندارند، باید از روش‌های دیگری برای دور زدن درخواست اطلاعات پرداخت استفاده کنند.

به طور معمول، تمامی  اپل آیدی‌هایی که در سایت آیدی شما ساخته می‌شوند، روند دور زدن ارائه اطلاعات پرداخت را طی کرده‌اند. اما برای بسیاری از کاربرانی که به صورت صحیح اپل آیدی خود را نساخته‌اند و یا اپل آیدی را در کشورهای دیگر ساخته باشند،هنگام دانلود اپلیکیشن از اپ استور با خطاهایی مانند Request Apple ID password و همچنین Enter payment information  یا Verification Required مواجه می‌شوند و تا وقتی که این مشکلات را برطرف نکنند، قادر یه دانلود اپلیکیشن‌ها از اپ استور نیستند.

چگونه خطای Verification Required را حل کنیم؟

1- وارد قسمت Settings در دستگاه  آیفون یا آیپدخود شوید.

2- تنظیمات iTunes & App Store را انتخاب کنید، سپس بر روی دکمه Apple ID: your@email.com در بالای تنظیمات ضربه بزنید.

رفع خطای Verification Required در اپل 3- بر روی گزینه  View Apple ID  ضربه بزنید و  وارد Apple ID شوید.

رفع خطای Verification Required در اپل 4- در بخش تنظیمات حساب ، روی Payment Information ضربه بزنید.

رفع خطای Verification Required در اپل 5- در بخش Payment Method ، گزینه None یا به جای آن  update the payment را انتخاب کنید.

6- پس از اتمام تنظیم تنظیمات ، روی Done ضربه بزنید.

7- از تنظیمات خارج شوید و به App Store iOS برگردید. اکنون می توانید بدون دیدن پیام Verification Required ، برنامه ها را آزادانه دانلود، نصب یا بروز رسانی کنید.

رفع خطای Verification Required در اپل

سایت آیدی شما با سابقه چند ساله و مستمر در ارائه اپل آی دی معتبر افتخار دارد با ارائه خدمات و پشتیبانی کامل و منحصر به فرد خود، این امکان را برای شما فراهم آورد تا بتوانید به آسانی و بصورت رسمی به خریداران و مشتریان خود اپل آی دی و گیفت کارت ارائه دهید.

چنان چه نسبت به هر یک از مطالب گفته شده در بالا پرسشی در ذهن خود دارید و تمایل دارید به اطلاعات بیشتری در این زمینه دست پیدا کنید می توانید از طریق راه های ارتباطی زیر با ما تماس بگیرید.

  • 02191303062
  • info@idshoma.com
  • https://idshoma.com

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا